Tauragės evangelikų liuteronų parapijos choras

Created on Wednesday, 12 July 2006

Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčios  choruinuo 1976m. vadovauja  Tatjana Kalvanienė. Tad šie metai jau jubiliejiniai, 30-ieji vadovavimo metai.

Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje visada skambėjo ir skamba choro giesmė. Dar 1938 metais, kuomet buvo Giesmių šventė Tauragės ev. liuteronų bažnyčioje, kurioje dalyvavo 20 bažnytinių chorų, vienas iš kolektyvų buvo ir Tauragės liuteronų bažnyčios choras.

Choras – tarsi viena šeima, kuri vis auga ir stiprėja, karta keičia kartą. Tačiau chore ir šiuo metu yra giesmininkų, kurie choro šeimoje gieda daugiau nei 50 metų, nors choras vis atsinaujina naujais giesmininkais. Šiuo metu chore gieda 25 giedotojai. Choras gieda kiekvieną sekmadienį pamaldų metu. Žinoma, ir visų bažnytinių švenčių progomis. Taip pat gieda ir kapinių švenčių metu, viso aplanko 10 kapinaičių. Choras aktyviai dalyvauja ir nepraleidžia nei vienos Giesmių šventės. Tad linkime Choro vadovei Tatjanai kūrybinės energijos ir dvasios stiprybės jėgų toliau vadovaujant tauragiškių bažnytiniam chorui.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

June 20, 2019, 5:59 pm. Lietuvos Evangeliškos Bažnytinės Muzikos Sandrauga
Powered by Joomla! and the top 10 online poker sites